Kurumsal

Hakkımızda

 

         

             

      FİRMAMIZ HÜTAY SAN GAZALTI KAYNAK SANAYİ 1999 YILINDA KURULMUŞ OLUP ANKARA OSTİM SANAYİ BÖLGESİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

               FAALİYETİNE METAL KAYNAK SEKTÖRÜNÜN İHTİYACI OLAN GAZALTI KAYNAK MAKİNALARI, REDRESÖR, TİG KAYNAK MAKİNALARI,KAYNAK TELLERİ VB. GİBİ KAYNAKLA ALAKALI ÜRÜNLER SATIŞ VE PAZARLAMAYA BAŞLAMIŞTIR.AYNI ZAMANDA GEDİK WELDİNG, LİNCOLN,AS KAYNAK,BUĞRA KAYNAK MAKİNALARI VE CEBORA MARKA KAYNAK MAKİNALARI SATIŞINA BAŞLAMIŞTIR.AYNI ZAMANDA OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ ARAÇ SERVİSLERİNDE KULLANILAN MAKİNALARIN SATIŞI TAMİR VE BAKIM YEDEK PARÇA SATIŞLARINI YAPARAK HİZMET VE ÜRÜN KALİTESİNİ ÖN PLANDA TUTARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE KENDİNE İLKE EDİNMİŞTİR.

                HÜTAY SAN  KAYNAK VE KAYNAK EKİPMANLARI SEKTÖRÜNDE  ÜRÜN VE HİZMET ALANINDA YURT İÇİNDE LİDER OLMAYI KENDİNE İLKE EDİNMİŞTİR.

               HER TÜRLÜ KAYNAK MAKİNASININ TAMİRİ, BAKIM VE ONARIMI YAPILMAKTADIR. FİRMAMIZ SATIŞ SONRASI HİZMETİNE ÖNEM VEREN SERVİS TALEPLERİNDE KISA SÜREDE TEKNİK HİZMET SUNAN ULAŞAMADIĞI NOKTALARA SERVİS YÖNLENDİREN VE SEKTÖRDE 24 SAAT TEKNİK HİZMET VEREBİLEN  FİRMA ÖZELLĞİNİ TAŞIMAKTADIR.

              HİZMET VERDİĞİMİZ KESİMİN BÜTÜNÜ İÇİN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMCÜ YÖNTEMLER KULLANARAK YETERLİ VE KALİTELİ BİÇİMDE TEKNİK SERVİS BAKIM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE SUNMAKTADIR.